us5

18. února 2008 v 16:47 |  US5
Datum narození:31.3.1982
Místo narození: Orlando, Florida
Výška: 188cm
Barva vlasů: hnědá
Barva očí: hnědá
Jay se začal věnovat profesně muzice, když na jeho dveřích ve studiu zaklepal jeden z nejúspěšnějších berlínských producentů společnosti Triple M- Music. Výsledek byl velice úspěšný sedm let pracoval společně s producenty Mikem Michaelsem a Markem Dollarem. Jay byl zavřený ve studiu celé dny, nahrával a psal nové songy a dával dohromady nové návrhy. Jeho doposud nejúspěšnějším songem je "Schick mir ´nen Engel" zvítězila s nim skupina Overground, prodali více než 250.000 nosičů a dávali o sobě vědět snad v každé hitparádě.Jay je velkým profesionálem, ví co potřebuje a vše dělá se 100% nasazením. Momentálně je pro něj nejdůležitější stát na jevišti a vystupovat se svými přáteli ze skupiny US5. Jay se narodil v Londýně, ale později se sám přestěhoval do Berlína, kde žije se svým otcem. Jay je ze tří sourozenců má dvě malé sestry, dvojčata Kamron a Yasmin, které jsou na svého "velkého bratra" co by úspěšného zpěváka skupiny velmi pyšné, Jay říká že jsou největšími fanynkami US5.Jay umí bezproblémově německy, anglicky i francouzsky.Stejně jako Jay se do Berlína přestěhovali z Ameriky i Richie a Izzy.
Michael Johnson
Datum narození: 18.7.1987
Místo narození: Mainz
Výška: 176cm
Barva vlaů: černá
Barva očí: hnědá
Michael je extrémně talentovaný.Jestliže zrovna nemluví,tak tancuje nebo zpívá.Díky svému vzhledu a pozitivnímu vyjadřování je považovám za "Eye-a Ear Catcher".Rád uspořádává párty,při tom občas v očích US5 prohrává.Ve 13 letech si mohl Michael poprvé zazpívat před publikem.Vybrali ho tehdy jako malého Německého chlapce na basketové pole a na fotbal a o tom dnes Michael s pýchou vypravuje.Bydlí u své maminky se svými čtyřmi bratry (Ve volném čase,jinak žije s klukama z US5).Jeho 27-letá sestra žije v Americe.Jeho táta je zároven jeho nejlepšim přítelem:,,S ním chodím tancovat do klubů"Jeho maminka ho finančně podporuje a on sám si rád přividělá nějaká ta EURA k tomu.Michael se učil na střední-ekonomické škole,ale nedokončil jí.
Christopher Watrin
Datum narození: 7.8.1988
Místo narození: Koln
Výška: 178cm
Barva vlasů: blond
Barva očí: modrá
Chris si pomocí US5 splnil svůj životní sen. Skupina, hudba a tanec je jeho životem. Další jeho vášní je fotografování, fotí nejradějí lidi.Jeho největším snem je stát na podiu. Chce uplatnit své schopnosti a být stále ve formě.A chce zůstat stále takový,jaký je.Chris se musel po vítězství v Big In America rozhodnout:Jeho přítelkyně nebo kariéra,dal přednost kariéře s US5 a udělal dobře.Mezi jeho oblíbené sporty patří surfování a volleyball.Chris pochází z velkého rodinného domu a bydlí stále s rodiči(Pokud neni zrovna s US5).Jeho maminka je učitelka a tatínek prodavač.Kariéra jeho táty ho velmi inspirovala a proto by chtěl být s US5 absolutní hvězda.Chris má 20-ti letou sestru Efu, která studuje jazyky a kulturní zboží v Bayernu. Chris momentálně chodí ještě do školy.
Christopher Richard Stringini
Datum narození: 28.11.1988
Místo narození: Wheaton IL
Výška: 173cm
Barva vlasů: blond
Barva očí: modrá
Už od 4 let se Richie objevuje na jevišti a už má za sebou pár rolí v muzikálech,věnuje se sportu a zahrál si v americkém filmu "rule number one".Richie byl na rozpacích a nevěděl jestli se má rozhodnout pro svou úspěšnou hereckou kariéru nebo pro US5.Dal přednost US5, a tak ukončil školu.Teď se může naplno věnovat zpěvu-koncertovat.Richie je velmi energetický a je největší komik z US5.Rád napodobuje kluky ze skupiny.Stal se největším miláčkem dívek z celé skupiny-A Richie si to velmi užívá.O svých fanynkách říká,že jsou cool a sladké.Richie je stále více ctižádostivý a chce ze sebe vydat co nejvíce.Richie potřebuje stálý kontakt se svou rodinou, kterou nadevše miluje.Jeho rodina ho podporuje a motivuje-dává mu sílu.Richie má staršího bratra.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lovik1 lovik1 | Web | 8. května 2008 v 13:24 | Reagovat

♥ Richie :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama